Dátum: 14.04.2014

Vložil: Annemarie

Titulok: Re:Gemer liga 2014

Vážený anonymný "smejko"!

Premýšľali sme, či na Tvoj príspevok reagovať, alebo radšej nie. Človeka bolí, ak sa mu krivdí, a že všetkým, ktorí makali na príprave tejto súťaže, ukrivdené bolo, je fakt ! Neviem, čo vieš o našom klube, našich členoch, streleckých priateľoch, o regióne a ako si znalý tunajších pomerov, ale ani nie sme povinný sa Ti spovedať. Napísal si svoj názor, my Ti napíšeme náš. Bez urážky, je charakterné a férové niekoho očierňovať anonymne, aj keď je to teraz v móde ?! U nás sa to "nenosí". Len aby si bol v obraze, zisk zo súťaže je dvojciferné číslo - to je biznis, čo ?! Ale pre nás je dôležitejšie, že si s radosťou a v pohode zastrieľalo 25 strelcov, a dali sme si teplú pizzu a voňavú kávu !
Jo, už menej dobrá správa pre Teba je, že si si poslal "objednávku" a ona Ti skôr či neskôr bude doručená...

Prajem veľa streleckých zážitkov, dokonca aj u nás, ak sa raz rozhodneš prísť!

Annemarie

Pridať nový príspevok