Dátum: 14.10.2014

Vložil: Annemarie

Titulok: "ČZ" vs. "OSTATNÍ" 2014

Vážení priatelia!
Chcela by som vyjadriť poďakovanie všetkým hosťom a členom SK TRITON, ktorí si našli čas a prišli 11. októbra 2014 "zabojovať" o titul Víťaza súťaže tímov, ako aj všetkým tým, ktorí čo i len svojou prítomnosťou na celodennej "klubovej párty" vyjadrili jednoduchý fakt - že sú srdcom praví TRITOŇÁCI !
Ďakujem Českej zbrojovke Uherský Brod za prezenty, ktoré venovali do súťaže, ako aj za ich poďakovanie, dopisy pre nich zverejním v dohľadnej dobe, a každým kúskom svojho srdca verím, že v roku 2015 budú na strelnici s nami aj ONI.
Tiež ďakujem všetkým sponzorom, mená ktorých odzneli pri slávnostnom otvorení súťaže a všetkým tým Ľuďom, tu a teraz bez mena, vďaka ktorým sa sen o krásnom dni, stal skutočnosťou !
Prajem Vám všetkým veľa zdravia, úspechov, presnú mušku a teším sa stretnutie v októbri 2015 - dovidenia !
S veľkým pozdravom Annemarie

Pridať nový príspevok