VALNÉ ZHROMAŽDENIE 

A ČLENSKÝ PRÍSPEVOK 2021 !

 

Vážení členovia, chceme Vám oznámiť, že Valné zhromaždenie sa kvôli epidemiologickým opatreniam neuskutoční v obvyklom termíne. Budeme Vás informovať. 

Zároveň chcem všetkých požiadať o úhradu členského príspevku v lehote do 01. marca 2021, prednostne na účet v ČSOB banke, IBAN: SK25 7500 0000 0040 1715 5365, a to vo výške 35.- €, resp. 25,- € (ženy, super seniori), výnimočne osobne u člena predstavenstva. Aj v roku 2021 sme poberateľni 2 % zo zaplatených daní. Tým, ktorí máte možnosť, ochotu a chcete pomôcť klubu, údaje poskytneme. 

Strelecké súťaže na strelnici SK TRITON sú naďalej do odvolania POZASTAVENÉ.  Individuálne tréningy za dodržania všetkých opatrení a nariadení SÚ MOŽNÉ. 

                                                     Ďakujeme a tešíme sa na Vás :-) 

 

 

 

Strelecký klub TRITON, 

občianske združenie 

 

    Baví Vás športová streľba a hľadáte vhodné športové vyžitie? Tak príďte medzi nás! Každoročne organizujeme viackolové klubové súťaže v rôznych streleckých disciplínach, špeciálne a dúfame, že zaujímavé celoslovenské strelecké súťaže a v spolupráci s Obcou Jesenské aj ročníkové súťaže o Pohár starostu Obce Jesenské. Záujemcom, aj z radov verejnosti, celoročne ponúkame výhodné strelecké balíčky.

    Tešíme sa na Vašu návštevu na strelnici v obci Jesenské a želáme

        Vám presnú mušku !         

Diskusné fórum

Dátum: 12.04.2013

Vložil: Stanley

Titulok: Sutaz 2013-Pistol

Pozdravujem vsetkych strelcov a tesim sa na zajtrajsok kde budeme bodovat pre klub--Triton

Dátum: 12.04.2013

Vložil: LacoK

Titulok: Re:Sutaz 2013-Pistol

... ako inak, však máme navádzané guľky:-) na terč

Dátum: 13.04.2013

Vložil: LacoK

Titulok: Re:Re:Sutaz 2013-Pistol

... ako naschvál, jedna sa rozhodla, že v poslednom stage nepôjde do komory...

Dátum: 11.04.2013

Vložil: LacoK

Titulok: Súťaž 13.4.13

Takže, v sobotu tu máme prvú tohtoročnú súťaž. Som zvedavý, aké zaujímavé parkúry vymyslia. Už sa celkom teším.

Dátum: 14.12.2012

Vložil: Stanley

Titulok: Strelnica

PODAKOVANIE-Clenom Clubu TRITON za krasne zazitky na strelnici kde sme sa mohli zucastnit na par pretekou ale na buduci rok verim ze tato strelnica tak ozije a da Strelcom vela skusenosti a dalsieho ze budu sa tesit a prispeju k dobremu menu strelnice.Ako vravela Anna je tam viac nez len srdce to treba zazit na vlasnej kozi a tie pekne slova co odzneli tak treba povedat Dakujeme---Zelam vam len a len to najlepsie ako v starom roku tak aj v novom roku presnu musku ale hlavne zdravie,stastie,lasku Clubu

Dátum: 14.12.2012

Vložil: SK TRITON

Titulok: Re:Strelnica

V mene SK TRITON úprimne ďakujeme za poďakovanie. Vážime si ho o to viacej, že spomedzi mnohých vyslovených, je prvým, ktoré nám kto kedy napísal... Naďalej sa budeme snažiť o to, aby každý kto príde medzi nás, zažil príslovečného "ducha SK TRITON". Veríme, že sa bude okruh priaznivcov streleckého športu rozrastať, účasť na našich súťažiach zvyšovať a priateľstvá utužovať. Prajeme všetkým krásne sviatky a v roku 2013 veľa nezabudnuteľných streleckých zážitkov a presnú mušku!

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Pridať nový príspevok

Do pozornosti členom

Do pozornosti členom

18.02.2016 13:38
Vážení priatelia  - členovia SK TRITON !               Predstavenstvo SK TRITON Vám do nového roka 2016 želá veľa zdravia, pohody, rodinných, pracovných a neodmysliteľne aj streleckých úspechov a presnú mušku...

O Z N A M Y

  • Už dávnejšia ZMENA mailovej adresy klubu                                         sk.triton1@gmail.com   

  • Nové pravidlá IPSC na lište vľavo 

 Najbližšie klubové akcie

     Nižšie uvedené klubové akcie, ak nie je                uvedené inak, začínajú o 09:00 hodine