Strelecký klub TRITON

Baví Vás športová streľba a hľadáte vhodné športové vyžitie? Tak príďte medzi nás! Každoročne organizujeme viackolové klubové súťaže v rôznych streleckých disciplínach, špeciálne a dúfame, že zaujímavé celoslovenské strelecké súťaže a v spolupráci s Obcou Jesenské aj ročníkové súťaže o Pohár starostu Obce Jesenské.

Tešíme sa na Vašu návštevu na strelnici v obci Jesenské.

Predseda Streleckého klubu zvoláva dňa 26.01.2019 o 09.30 hod.

VALNÉ ZHROMAŽDENIE

-  Pozvánka

Diskusné fórum

Dátum: 11.04.2013

Vložil: LacoK

Titulok: Súťaž 13.4.13

Takže, v sobotu tu máme prvú tohtoročnú súťaž. Som zvedavý, aké zaujímavé parkúry vymyslia. Už sa celkom teším.

Dátum: 14.12.2012

Vložil: Stanley

Titulok: Strelnica

Dátum: 14.12.2012

Vložil: SK TRITON

Titulok: Re:Strelnica

V mene SK TRITON úprimne ďakujeme za poďakovanie. Vážime si ho o to viacej, že spomedzi mnohých vyslovených, je prvým, ktoré nám kto kedy napísal... Naďalej sa budeme snažiť o to, aby každý kto príde medzi nás, zažil príslovečného "ducha SK TRITON". Veríme, že sa bude okruh priaznivcov streleckého športu rozrastať, účasť na našich súťažiach zvyšovať a priateľstvá utužovať. Prajeme všetkým krásne sviatky a v roku 2013 veľa nezabudnuteľných streleckých zážitkov a presnú mušku!

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Pridať nový príspevok

Do pozornosti členom

18.02.2016 13:38